Webdesign

tvorba webových stránek

Nejsme zastánci tvorby stránek formou „jak na běžícím pásu“. Ke každému klientovi přistupujeme s maximální péčí a přihlédnutím k jeho potřebám. Dáváme tak tvorbě stránek přidanou hodnotu.

Hned na začátku tvorby webových stránek je dobré si ujasnit, k čemu internetová prezentace bude sloužit. Účelu webu je totiž výhradně podřízen celý vývoj internetových stránek.

V čem spočívá tvorba stránek

V praxi proběhne tvorba stránek tak, že po předchozí konzultaci s Vámi vytvoříme návrh designu. Po jeho schválení přistoupíme k vytvoření HTML podoby webu. Kodér připravenou grafiku tzv. nařeže a vytvoří HTML a CSS. Samozřejmostí je, že takto napsaný HTML kód bude validní a použitelný na všech aktuálních internetových prohlížečích. Nejsou nám cizí pojmy jako je titulek webu, description, vhodné používání nadpisů, responzivní design atd.

Hotové stránky musejí být někde umístěny. Nabízíme provoz Vašich stránek na našem spolehlivém hostingu. Postaráme se případně i o převod Vaší domény k nám.

Kontaktujte nás

Zaujala vás naše práce, potřebujete nezávaznou cenovou kalkulaci nebo s námi chcete spolupracovat?

Rebel Art

Provozovna:
Nová ulice 143/2, 664 47 Střelice u Brna

Fakturační a korespondenční adresa:
Kozí strana 791/18, 664 47 Střelice u Brna

rebelart@rebelart.cz
+420 703 124 119

Petr Bartoněk
bartonek@rebelart.cz

Vyplňte kontrolní otázku: osm + = 11

Vámi zadané kontaktní údaje budou použity jen pro zpětné kontaktování. Nebudou nikde uloženy ani poskytnuty třetím stranám.

Zpět nahoru

© 2019 Rebel Art - grafika, webdesign