Tisk

malonákladový, ofsetový, velkoformátový

Malonákladový digitální tisk

Používá se pro levný tisk brožur, letáků, vizitek a dalších tiskovin v menším počtu.

Jeho výhodou je nenáročná předtisková příprava a tudíž rychlé zpracování zakázky. Digitální tisk nejčastěji využívá technologie laserového tisku suchými tonery.

Ofsetový tisk

Používá se pro vizitky, pozvánky, letáky, plakáty, brožury, časopisy, katalogy, kalendáře, obálky. Technologie tisku touto metodou spočívá v přenášení tiskové předlohy na pryžový válec a z něj následně na papír.

Jeho výhodou je tisk jemných detailů i na méně kvalitní papír. Náročnější předtisková příprava jej však předurčuje pro tisk ve větších nákladech.

Velkoformátový tisk

Velkoformátovým tiskem se rozumí digitální tisk od formátu A2 až po libovolně dlouhý pás limitován délkou role 50 m, šíře 160 cm. Skládáním a lepením těchto pásů je možné potisknout libovolně velkou plochu.

Laminace

Pro zvýšení odolnosti či zvýšení estetické hodnoty je možné samolepky leskle nebo matně laminovat. Matná laminace eliminuje odrazy světla, ale snižuje kontrasty motivu, lesklá kontrast zachovává v plné šíři. Další možností je strukturovaná (např. pískovaná, carbonová, se strukturou broskvové slupky), laminace se speciálním efektem (např. perleťová, glitrová) či ochranná (podlahová, s UV filtrem) a mnoho dalších.

Kontaktujte nás

Zaujala vás naše práce, potřebujete nezávaznou cenovou kalkulaci nebo s námi chcete spolupracovat?

Rebel Art

Provozovna:
Nová ulice 143/2, 664 47 Střelice u Brna

Fakturační a korespondenční adresa:
Kozí strana 791/18, 664 47 Střelice u Brna

rebelart@rebelart.cz
+420 703 124 119

Petr Bartoněk
bartonek@rebelart.cz

Vyplňte kontrolní otázku: osm + = 11

Vámi zadané kontaktní údaje budou použity jen pro zpětné kontaktování. Nebudou nikde uloženy ani poskytnuty třetím stranám.

Zpět nahoru

© 2019 Rebel Art - grafika, webdesign