Potisk textilu

dárková trička, reklamní trička, pracovní oděvy, trička pro ZŠ a MŠ

Vyrobíme pro Vás reklamní trička a ostatní textil s Vaším logem či jiným motivem dle Vašeho výběru. Trička či jiný textil Vám dokážeme zajistit nebo si můžete dodat vlastní.

Vzhledem k tomu, že každé logo je originál, liší se velikostí, barevností a Vaše požadavky jsou také různé, není možné uvádět ceny. Našim cílem je nabídnout Vám vždy nejvhodnější technologii dle Vašich požadavků.

Rádi Vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Stačí, když nám zašlete tyto informace pro zaslání konečné ceny potisku:

Metody potisku textilu

Jak se starat o potištěný textil

Potištěný textil je vždy nejlepší prát v ruce. Samozřejmě ne každému se chce trávit čas u praní a jednodušší je tričko hodit rovnou do pračky. Pokud už je tomu tak, zkuste dodržovat alespoň tyto základní pravidla: perte naruby na max. 40°C, nežehlete motiv a nevystavujte ho nepřirozenému namáhání, natahování a poškození ostrými předměty. U řezané grafiky nepoužívejte při praní aviváž. Vždy však ošetřujte textil i podle pokynů výrobce textilu, které jsou uvedeny na štítku na oděvu.

Kontaktujte nás

Zaujala vás naše práce, potřebujete nezávaznou cenovou kalkulaci nebo s námi chcete spolupracovat?

Rebel Art

Provozovna:
Nová ulice 143/2, 664 47 Střelice u Brna

Fakturační a korespondenční adresa:
Kozí strana 791/18, 664 47 Střelice u Brna

rebelart@rebelart.cz
+420 703 124 119

Petr Bartoněk
bartonek@rebelart.cz

Vyplňte kontrolní otázku: osm + = 11

Vámi zadané kontaktní údaje budou použity jen pro zpětné kontaktování. Nebudou nikde uloženy ani poskytnuty třetím stranám.

Zpět nahoru

© 2019 Rebel Art - grafika, webdesign