Polepy aut

Polepy aut osloví zdarma spoustu nových zákazníků. Ať jste kdekoli na cestách, Vaše firma bude neustále s Vámi. Firemní vozový park se může stát nosičem reklamy, který se opravdu vyplatí. Navrhneme a zrealizujeme polepy a celopolepy aut pro jakýkoliv osobní či dodávkový vůz. Polep Vám zajistí, abyste neunikli pozornosti žádného potenciálního klienta.

Celopolepy aut jsou v oblasti reklamy absolutním hitem, který Vás téměř nic nestojí. Platíte pouze za návrh a výrobu. Dále už reklamu využíváte zcela zdarma a prakticky bez práce. Pouze jezdíte svým vozem, jako kdykoli před tím. Kvalitní, originální a efektivní.

Pro polep dopravních prostředků používáme kvalitní fólie s životností 5 až 7 let a na složité aplikace používáme lité fólie s životností 10 let. Standardní záruka na životnost je 3 roky.

Technologie výroby

Materiály

Finální úpravy

Laminací chráníme Vaše tiskové materiály proti mechanickému poškození a prodlužuje se tak životnost a stálobarevnost inkoustů.

Kontaktujte nás

Zaujala vás naše práce, potřebujete nezávaznou cenovou kalkulaci nebo s námi chcete spolupracovat?

Rebel Art

Provozovna:
Nová ulice 143/2, 664 47 Střelice u Brna

Fakturační a korespondenční adresa:
Kozí strana 791/18, 664 47 Střelice u Brna

rebelart@rebelart.cz
+420 703 124 119

Petr Bartoněk
bartonek@rebelart.cz

Vyplňte kontrolní otázku: osm + = 11

Vámi zadané kontaktní údaje budou použity jen pro zpětné kontaktování. Nebudou nikde uloženy ani poskytnuty třetím stranám.

Zpět nahoru

© 2019 Rebel Art - grafika, webdesign