Grafické návrhy

firemní styl & logo, tiskoviny, katalogy, …

Firemní styl

Corporate identity znamená firemní styl nebo kultura, která prezentuje svému okolí a zákazníkům primárně svůj předmět podnikání a také své hodnoty, přístup a další charakteristické vlastnosti. Při tvorbě firemní identity se využívá grafického designu k docílení jednotného vzhledu pro firemní tiskoviny, tiskové propagační materiály i pro online propagaci prostřednictvím webové prezentace.

Logo

Naše snaha při tvorbě loga / značky vždy směřuje k docílení co nejefektivnějšího a vizuálně co možná nejjednoduššího řešení, což zaručí snadnou zapamatovatelnost a umožní užití loga v celém spektru medií (tiskoviny, web, reklamní předměty, potisk vozů atd.) bez omezení a limitů. Snažíme se, aby každé logo, které vytvoříme, bylo opravdu jedinečné a mělo svůj osobitý styl.

Tiskoviny Vám navrhneme i zrealizujeme

Letáky, vizitky, firemní časopisy, formuláře, pozvánky, poukazy, propagační materiály a další tiskoviny jsou výsledkem mnoha hodin návrhů, realizace a tisku. Jsme schopni se Vám postarat o všechny fáze vedoucí ke konečnému výsledku. Dodáme Vám moře nápadů, ze kterých Vám budou oči přecházet. Následně společně vybereme nejlepší variantu a zrealizujeme ji. Finální grafiku poté předáme do tisku. Na konci celého řetězce máte k dispozici kvalitní tiskoviny, které budou úspěšně sloužit svému účelu.

Tištěné katalogy prodají nabízené produkty

Nabízíte ve Vašem podnikání desítky různých druhů produktů, které si nejlépe prohlédne zákazník v katalogu? Tištěné katalogy by měly mít moderní design, přehledné řazení položek a samozřejmě také smysluplný obsah. Jenom tak můžete získat zákazníkovu pozornost. Postaráme se o všechny procesy, které předchází výslednému katalogu. Navrhneme Vám celý katalog od A až do Z nebo zrealizujeme Vaše konkrétní nápady.

Kontaktujte nás

Zaujala vás naše práce, potřebujete nezávaznou cenovou kalkulaci nebo s námi chcete spolupracovat?

Rebel Art

Provozovna:
Nová ulice 143/2, 664 47 Střelice u Brna

Fakturační a korespondenční adresa:
Kozí strana 791/18, 664 47 Střelice u Brna

rebelart@rebelart.cz
+420 703 124 119

Petr Bartoněk
bartonek@rebelart.cz

Vyplňte kontrolní otázku: osm + = 11

Vámi zadané kontaktní údaje budou použity jen pro zpětné kontaktování. Nebudou nikde uloženy ani poskytnuty třetím stranám.

Zpět nahoru

© 2019 Rebel Art - grafika, webdesign